Sweex

Společnost NEDIS s potěšením představuje svou nejnovější značku: Sweex. Tato holandská značka založená v roce 2002 je velice populární ve více než 40 zemích světa a lze ji nalézt v tisících velmi známých obchodech. Jednou z velkých předností značky Sweex je neustálé hledání způsobu, jak vylepšit pohodlí pro koncového uživatele. Značka proto neustále investuje do kvality a zdokonalení svých technologií.

Řada výrobků
Pohodlí uživatele stojí u celé řady Sweex na prvním místě. Výrobky jsou proto přístupné, velmi spolehlivé a snadno se používají. Nabízejí vynikající poměr ceny a výkonu a svým vzhledem přímo vyzývají k sáhnutí. Ale nevynikají jen svými technickými parametry, nýbrž i svým vzhledem a dojmem, který zanechají. Vždy jsou výjimečné a nabízejí i něco speciálního navíc.

Vystavení v prodejně
Výrobky jsou opatřeny barevným balením, které okamžitě přitahuje pozornost spotřebitelů. Balení jsou přehledná i atraktivní a osobité barevné provedení značky Sweex je umožňuje mezi jinými výrobky v regálech okamžitě rozeznat. Vzhled a dojem, který balení při vystavení v obchodě zanechá, ještě dále zdůrazňuje spolehlivost a cenovou dostupnost těchto výrobků.

Značka Sweex nabízí originální, vysoce kvalitní a přitom cenově dostupné výrobky s designem v souladu s nejmodernějšími trendy. A nyní je k dispozici u společnosti NEDIS.