Toto je společnost NEDIS

Se svými více než 30 lety zkušeností jsme jedním z předních představitelů v oblasti spotřební elektroniky a příslušenství na evropském trhu. Jako značkový velkoobchod máme v sortimentu devět vlastních značek a distribuujeme dalších více než 300, včetně značek dodávaných v rámci exkluzivních nebo licenčních smluv. V místních zastoupeních nyní zaměstnáváme přibližně 350 lidí v 17 zemích a dodáváme více než 50 000 prodejcům a elektronickým obchodům z více než 50 zemí. Nabízíme vynikající poměr ceny a výkonu, konkurenceschopné dodání a inovativní řadu výrobků. Naší obchodní strategií jsou rovnocenná partnerství v celém dodavatelském řetězci vedoucí k obchodním příležitostem a prospěchu všech zúčastněných stran. Díky našim ambicím a třiceti letům zkušeností jsme nejoddanějším a nejspolehlivějším partnerem, který svým prodejcům poskytuje prodejní sílu, jakou si zasluhují.

Poslání a vize

Společnost NEDIS vám poskytne prodejní sílu

Naše vize

Ve společnosti NEDIS chceme být tím nejlepším dodavatelem na trhu se spotřební elektronikou a příslušenstvím a zároveň chceme nabízet vynikající ziskové marže. Tohoto cíle chceme dosáhnout díky své provozní dokonalosti a nabídce širokého portfolia výrobků pro koncové uživatele prostřednictvím vlastní rozsáhlé sítě vyškolených obchodních partnerů.

Jsme pevně přesvědčeni, že největší úspěch má kořeny ve vzájemném partnerství a spolehlivé a dobře fungující spolupráci. Pouze díky úzké spolupráci a neustálé výměně nápadů a myšlenek udržujeme sebe a své partnery neustále soustředěné a ve střehu.

 

Náš cíl

Všechny své partnery zapojujeme do neustálého hledání nejlepších možných řešení a obchodních příležitostí, protože pevně věříme ve výhody vzájemného partnerství. Proto nepracujeme jen pro naše partnery, namísto toho pracujeme s nimi, a to s maximálním ohledem na všechny zúčastněné.

Pouze díky úzké spolupráci v rámci celého dodavatelského řetězce se můžeme na náš obor a jeho nedozírné možnosti dívat z různých úhlů pohledu. Tento širší pohled nám i našim partnerům poskytuje inspirující a inovativní nástroje a špičková řešení, která udržují náš obor v dobré kondici a naše podnikání je úspěšné.

Naše budoucnost

V budoucnosti se chceme zaměřit na posilování své role dobře známého mezinárodního hráče s klíčovou pozicí na trhu se spotřební elektronikou a příslušenstvím. Budeme investovat do ještě úspěšnější prodejní síly a soustředíme se na důmyslné inovace a nabízení ještě strategičtějších značek, abychom svého cíle dosáhli. Poskytneme vám ještě vyšší marže a více prodejních příležitostí. A poslední, nikoli však zanedbatelný, bod – poskytneme vám a všem svým klíčovým partnerům tu nejlepší prodejní sílu.