Toto je společnost NEDIS

Se svými více než 30 lety zkušeností jsme jedním z předních představitelů v oblasti spotřební elektroniky a příslušenství na evropském trhu. Jako značkový velkoobchod máme v sortimentu devět vlastních značek a distribuujeme dalších více než 300, včetně značek dodávaných v rámci exkluzivních nebo licenčních smluv. V místních zastoupeních nyní zaměstnáváme přibližně 350 lidí v 17 zemích a dodáváme více než 50 000 prodejcům a elektronickým obchodům z více než 50 zemí. Nabízíme vynikající poměr ceny a výkonu, konkurenceschopné dodání a inovativní řadu výrobků. Naší obchodní strategií jsou rovnocenná partnerství v celém dodavatelském řetězci vedoucí k obchodním příležitostem a prospěchu všech zúčastněných stran. Díky našim ambicím a třiceti letům zkušeností jsme nejoddanějším a nejspolehlivějším partnerem, který svým prodejcům poskytuje prodejní sílu, jakou si zasluhují.

Historie

Již od svých skromných začátků v roce 1982 jsme ve společnost NEDIS vždy věřili v sílu pevného partnerství v rámci celého dodavatelského řetězce. V takové pevné partnerství, které vede k obchodním příležitostem a prospěchu všech zúčastněných partnerů, včetně Vás. I nyní, když jsem se stali jednou z předních společností v oboru spotřební elektroniky a příslušenství na evropském trhu, stále v tuto sdílenou sílu pevně věříme.

Toto silné přesvědčení se spolu s neustálým důrazem na inovace a široké portfolio výrobků a služeb stalo základem našeho úspěchu. A může se stát základem i Vašeho úspěchu. Společnost NEDIS Vám, jako svému pevnému partnerovi, poskytne veškerou prodejní sílu, kterou si zasloužíte. Spolu se zpětnou vazbou, kterou nám poskytnete, můžeme přeměnit naše vzájemné partnerství ve finanční zisk. 

Rozpoznání příležitosti znamená využití příležitosti

Začínali jsme jako malý, ale ambiciózní dodavatel součástek. Během let jsme však zaznamenali příležitosti, které trh nabízel, a chopili jsme se jich. Nejprve jsme rozšířili svůj sortiment o náhradní díly pro spotřební elektroniku a v roce 1986 jsme se přestěhovali do našeho prvního skladu s pásovým dopravníkem. Toto naše inovativní interní vylepšení a další jemu podobná nám umožnila vyrovnat se s měnícími se požadavky externího trhu. A od té doby se věci daly do pohybu, stále rychleji a rychleji.

Expanze a internacionalizace

O tři roky později, v roce 1989, jsme se společností HQ Maďarsko založili společný podnik a pronikli tak na trh s příslušenstvím spotřební elektroniky. O další tři roky později byla založena pobočka v Belgii a tento krok lze považovat za počátek procesu internacionalizace společnosti NEDIS. Následovaly pobočky v dalších zemích, například v Německu, Francii, Itálii nebo ve skandinávských zemích. Zakládali jsme také další společné podniky, navazovali nové vztahy a také převzali mnoho různých značek. Mezi některé z mnoha příkladů pokračující expanze patří značky König, Bandridge nebo Camlink. Společnost NEDIS v současné době disponuje devíti vlastními značkami, distribuuje více než tři sta ostatních značek a má pobočky či zastoupení v 17 zemích. 

Moderní sklad a sortiment

V průběhu let jsme ale rozšiřovali nejen řadu svých značek a výrobků, stejnou cestou se ubíral i náš sklad. Postavili jsme ho v roce 1999 v ‘s-Hertogenboschi. V roce 2007 jsme tento náš špičkový sklad rozšířili o dalších 7 300 m2 a o rok později jsme přistavěli druhý regálový sklad. V těchto budovách nyní skladujeme svůj rozsáhlý sortiment kabelů a konektorů, příslušenství k počítačům a napájecí příslušenství, spotřební elektroniku, A/V příslušenství, příslušenství
k fotoaparátům a digitálním televizorům, produkty zabezpečovací techniky a domácích spotřebičů. Náš široký sortiment tvoří jak naše vlastní, tak i mnoho dalších známých značek. 

Získejte prodejní sílu, kterou si zasloužíte

Spolu s naším obratem stále roste i počet našich obchodních partnerů. Dnes zásobujeme přímo i nepřímo více než 50 000 prodejců z více než 50 zemí. Nabízíme jim vynikající poměr ceny a výkonu, dodání již následující den a inovativní řadu výrobků. Díky skvělé úrovni služeb, ambicím a třiceti letům zkušeností je společnost NEDIS nejoddanějším a nejspolehlivějším partnerem, který svým prodejcům poskytuje prodejní sílu, jakou si zasluhují.