Toto je společnost NEDIS

Se svými více než 30 lety zkušeností jsme jedním z předních představitelů v oblasti spotřební elektroniky a příslušenství na evropském trhu. Jako značkový velkoobchod máme v sortimentu devět vlastních značek a distribuujeme dalších více než 300, včetně značek dodávaných v rámci exkluzivních nebo licenčních smluv. V místních zastoupeních nyní zaměstnáváme přibližně 350 lidí v 17 zemích a dodáváme více než 50 000 prodejcům a elektronickým obchodům z více než 50 zemí. Nabízíme vynikající poměr ceny a výkonu, konkurenceschopné dodání a inovativní řadu výrobků. Naší obchodní strategií jsou rovnocenná partnerství v celém dodavatelském řetězci vedoucí k obchodním příležitostem a prospěchu všech zúčastněných stran. Díky našim ambicím a třiceti letům zkušeností jsme nejoddanějším a nejspolehlivějším partnerem, který svým prodejcům poskytuje prodejní sílu, jakou si zasluhují.

Jádro naší logistiky

Vysoce moderní distribuční centrum poskytuje společnosti NEDIS jedinečné logistické možnosti, které zaručují dodávku všech Vašich objednávek do 48 hodin. Distribuční centrum se rozkládá na ploše 22 300 m2 rozložené do dvou přilehlých výškových skladů. Centrum je vybaveno 18 robotickými jeřáby, na zakázku vyrobeným systémem WMS a inovativním systémem vyskladňování. Kombinace těchto špičkových technologií nám při vyskladnění umožňuje zpracovat až 2 000 položek za hodinu. Díky těmto jedinečným logistickým možnostem dosahujeme nejvyšší možné úrovně přesnosti (min. 99,9 %). Můžete si být opravdu jistí, že svou požadovanou objednávku obdržíte do 48 hodin při objednávce do 12:00.

Výhody přímého dodání

Přímé dodání je skvělým řešením pro 40 % zákazníků ze všech, kteří odcházejí z obchodu zklamaní, protože jimi požadovaný výrobek nebyl na skladě. Výrobek můžete objednat přímo z rozsáhlého skladu NEDIS a my jej poté zašleme rovnou na adresu Vašeho zákazníka. Výrobek bude dodán do 48 hodin s upraveným dodacím listem, na kterém bude název Vaší společnosti. Díky této službě budou zákazníci spokojení a budou se k Vám stále vracet.

Jako významnou prodejní sílu oceňují přímé dodání i e-shopy. Spolu se širokým sortimentem společnosti NEDIS a dodávkou do 48 hodin (při objednávce do 12:00) jde pro tyto internetové obchody o naprosto ideální kombinaci. Nejen, že zákazníci vždy naleznou to nejlepší řešení pro jakoukoli nesnáz, se kterou se setkají, ale díky této službě jej za dva dny naleznou i ve své poštovní schránce.

Fakta a čísla týkající se udržitelnosti

Společnost NEDIS je proaktivní a nezapomíná na budoucnost, cítí proto také odpovědnost za společnost a životní prostředí. Klademe proto důraz na vývoj výrobků šetrných k životnímu prostředí a na soulad s nejnovějšími mezinárodními normami i normami jednotlivých států, jež se týkají výrobků. Zde naleznete několik příkladů naší udržitelné prodejní síly.

Normy RoHS a REACH

Společnost NEDIS vždy dělá, co je v jejích silách, aby splnila právní požadavky dané normami RoHS (Omezení užívání některých nebezpečných látek v elektronických a elektrických zařízeních) a REACH (Registrace, hodnocení, povolování a omezování chemických látek). Tyto normy obsahují přísná právní omezení týkající se obsahu určitých látek ve výrobcích prodávaných v Evropské unii. Dodržováním požadavků norem RoHS a REACH přijímá společnost NEDIS svou odpovědnost a přispívá ke zlepšení životního prostředí, zdraví a bezpečnosti lidí.

Zelený růst

Společnost NEDIS Vás prostřednictvím své značky HQ zásobuje zelenou energií. Široký sortiment značky HQ zahrnuje energeticky účinné LED osvětlení s teplým světlem, lithiové baterie se 7krát delší životností než alkalické baterie, solární baterie a dálkově ovládané zásuvky. Tímto způsobem vytváří možnosti, jak maximálně a udržitelně šetřit energií.

Udržitelnost od začátku do konce

Společnost NEDIS chce fungovat podle nejpřísnějších měřítek udržitelnosti. Proto se účastníme iniciativy „Green Mail“. Společnost využila prostřednictvím této iniciativy možnost spočítat a kompenzovat emise CO2 způsobené veškerými svými poštovními dodávkami a zásilkami. Spočítanou peněžní hodnotu jsme vynásobili dvěma a tuto částku jsme darovali na několik projektů zabývajících se snížením množství emisí CO2.

Zodpovědná práce

Naší nejcennější devízou jsou naši lidé. Proto společnost NEDIS pravidelně kontroluje své výrobní závody, zda dodržují přísná korporátní pravidla sociální odpovědnosti. I ve vysoce moderním a efektivním skladu mohou nastat nebezpečné pracovní podmínky. Společnost NEDIS činí vše, co je v jejích silách, aby vždy zajistila bezpečí jak svých zaměstnanců, tak i návštěvníků.

Vše je vždy pod kontrolou

Všechny výrobky společnost NEDIS podléhají přísné kontrole kvality. S maximální opatrností vybíráme i výrobce v rámci dodavatelského řetězce a veškeré přijímané zboží je při příjezdu kontrolováno dle přísných měřítek kontroly kvality. Někdy však může i přes všechna bezpečnostní opatření dojít k tomu, že některé výrobky přestanou splňovat určité požadavky. V těchto mimořádně výjimečných případech klade společnost NEDIS bezpečí a zdraví svých zákazníků a spotřebitelů na první místo a okamžitě vydá bezpečnostní upozornění. V případě nutnosti pak stáhne zboží z trhu.

Naše čísla

• Společnost NEDIS uvede každý měsíc na trh přibližně 100 nových výrobků.
• Společnost NEDIS má ve svém sortimentu 9 vlastních značek.
• Společnost NEDIS distribuuje také více než 300 dalších značek včetně značek dodávaných v rámci exkluzivních nebo licenčních smluv.
• Společnost NEDIS v současné době zaměstnává více než 350 lidí.
• Společnost NEDIS zásobuje více než 50 000 obchodních partnerů z celé Evropy.
• Společnost NEDIS zásobuje více než 250 velkoobchodů ve více než 50 zemích.
• Společnost NEDIS má místní zástupce a distribuční centra v 17 zemích.