5 PILÍŘŮ PRODEJE

Definovali jsme pět způsobů zlepšení prodejní síly svých partnerů. Vážením si vzájemného partnerství, udržováním silného sortimentu, každodenní podporou obchodu, maximalizací zisku obchodů a přesvědčením zákazníka můžeme zajistit zvýšení prodeje a tím i Váš úspěch. Zjistěte, jak můžete výrazně zvýšit své prodeje i Vy.

Každodenní podpora obchodu

Společnost NEDIS Vám prostřednictvím svých služeb nejvyšší úrovně a dokonalému dodavatelskému řetězci vždy nabídne nejlepší řešení jak časově, tak finančně, a zlepší tak vaše provozní procesy. Náš sklad jsme vybavili 18 robotickými jeřáby, systémem WMS vyrobeným na zakázku a dynamickým systémem vyskladňování zboží tak, abychom Vám byli schopni zaručit 99,9% přesnost při dodání zboží, dodání následující den, přímé dodání a konkurenceschopné ceny. Přidanou hodnotou je také naše IT řešení a řešení elektronické výměny dat (EDI), jako je například náš uživatelsky příjemný e-shop a datové kanály se spoustou informací.

Váš nákup a administrativní úkony budou díky těmto inovativním službám probíhat rychle a bezproblémově. Objednejte výrobky ještě dnes a již zítra je prodejte svým zákazníkům - bez jakéhokoli zmatku, během nejkratší možné doby, s nejchytřejšími řešeními a s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Největší část svého drahocenného času tak budete moci věnovat svým zákazníkům.